امروز سه شنبه, 01 بهمن 1398 - Tue 01 21 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

مجمع همگانی نوبت دوم سازمان جوانان زرتشتی تهران برگزار می شود

مجمع همگانی نوبت دوم سازمان جوانان زرتشتی تهران، پنج شنبه 30 اردیبهشت ماه 95 از ساعت 19 در محل قانونی سازمان فروهـر؛ بالاتر از چهارراه کالج، کوچه بامشاد، پلاک 3 برگزار می شود.

مجمع همگانی عادی نوبت اول سازمان، روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 95 برگزار گردید که با نظر به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضاء شرکت کننده، رسمیت نیافت. گفتنی است در مجمع همگانی عادی نوبت دوم با هر تعداد از اعضاء شرکت‌کننده، جلسه رسمیت خواهد یافت و از کلیه اعضای سازمان دعوت شده است تا با دردست داشتن کارت عضویت در مجمع شرکت نمایند.

دستور جلسه: 1- استماع گزارش هیئت‎مدیره و تصویب ترازنامه و صورت درآمد و هزینه سازمان منتهی به سال 94. /  2- انتخاب اعضای هیئت‎مدیره، هیئت­بازرسان و علی‎البدل سازمان.

کاندیدا برای عضویت در هیئت مدیره سازمان جوانان زرتشتی تهران بر اساس رای کمیسیون ماده 10 احزاب وزارت کشور بایستی بین 25 تا 35 سال تمام داشته باشند و کاندیدا برای هیئت بازرسان بایستی دارای حداقل سن 25 سال تمام باشند و بقیه شرایط و مفاد اساسنامه برای کاندیدا را دارا باشند.

گفتنی است اعضاء اصلی هیئت مدیره، 7 نفر و 3 نفر علی البدل می باشند که برای مدت 3 سال انتخاب می شوند و اعضاء هیئت بازرسان، 3 نفر و 1 نفر علی البدل می باشند که برای یک سال به فعالیت خواهند پرداخت.

کاندیدا برای عضویت در هیئت مدیره و هیئت بازرسان شایسته و بایسته است یک هفته پیش از برگزاری مجمع نوبت دوم، نسبت به مطالعه و آگاهی از اساسنامه سازمان جوانان زرتشتی تهران و پس از اطمینان از دارا بودن شرایط نسبت به نام نویسی و تکمیل و تطبیق مدارک(رونوشت کارت شناسایی زرتشتیان و کارت ملی) برای کاندیداتوری، اقدام نمایند.

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .