امروز پنج شنبه, 08 اسفند 1398 - Thu 02 27 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

باشندگی انتشارات فروهـر در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب از چهارشنبه،  15 اردیبهشت ماه 95 در شهر آفتاب تهران، گشایش خواهد یافت و «انتشارات فروهـر؛ نخستین ناشر زرتشتیان ایران»، برای هفتمین سال پیاپی در این نمایشگاه، حضور خواهد داشت.

بر اساس آگاهی تارنمای انتشارات فروهـر www.nashr-fravahar.ir؛ انتشارات فروهـر با بیش از 60 عنوان کتاب در این نمایشگاه، باشنده خواهد بود که در این میان بیش از 5 عنوان کتاب برای نخستین بار چاپ و یا تجدید چاپ شده است و در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب، عرضه خواهد شد.

گفتنی است که غرفه انتشارات فروهـر در شهر آفتاب تهران، بخش ناشران، سالن 2، راهروی 5، کد 850، قرار دارد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب، از 15 تا  25 اردیبهشت ماه 95 در شهر آفتاب تهران از ساعت 10 بامداد تا 20، میزبان علاقمندان و دوستداران کتاب، خواهد بود.

نشانی شهر آفتاب: آزاد راه خلیج فارس، روبروی مرقد امام خمینی، جنب دانشگاه شاهد و عوارضی تهران- قم، شهر آفتاب.

گفتنی است ایستگاه مترو شهر آفتاب، با مساحت 25 هزارمتر مربع، بزرگ ترین متروی خاورمیانه است که در زمان نمایشگاه راه اندازی خواهد شد. همچنین 9 خط اتوبوس از میدان رسالت، پایانه خاوران، میدان راه آهن، پایانه آزادی، پایانه نعمت آباد، پایانه بیهقی، پایانه جنوب، پایانه شاهد و میدان صنعت برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب به مجموعه شهر آفتاب و بازگشت، اختصاص یافته است.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه, 15 ارديبهشت 1395 05:23

بازدید: 1095

نشست های فرهنگی و آسیب شناسی برای والدین در کلاس های دینی سازمان فروهـر

انجمن خیریه درمانی زرتشتیان تهران با همیاری سازمان فروهـر برای اولیاء دانش آموزان در کلاس های دینی آدینه های سازمان فروهـر و همکیشان علاقمند، اقدام به برگزاری نشست هایی با عناوین گوناگون، نموده است.

نخستین نشست با موضوع "چگونه فرزندان پیروز و موفق داشته باشیم" و  به همت سرکار خانم نسرین مرادیان، آدینه 6  آذرماه 94، ازساعت 9 بامداد در تالار سازمان فروهـر، برگزار خواهد شد.

باشندگی ویژه اولیاء دانش آموزان کلاس های دینی سازمان فروهـر و تمامی همکیشان علاقمند و به صورت رایگان خواهد بود.

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه, 04 آذر 1394 14:14

بازدید: 1163

برگزاری پیک نیک دانش آموزان زرتشتی در کوشک ورجاوند

سازمان جوانان زرتشتی تهران امسال نیزهمچون سالیان پیشین با پایان امتحانات خرداد و آغازتعطیلات تابستانی، پیک­نیک دانش­ آموزان زرتشتی 7 تا 18 سال را در تاریخ  پنج­شنبه 5 تیرماه 93 در کوشک ورجاوند برگزار نمود.

شروع این برنامه شاد از 7 بامداد از باشگاه فروهر به سمت کوشک ورجاوند بود و با نیایش، ورزش صبحگاهی، مسابقه، بازی، برنامه ­های شاد، ناهار، میوه و تولد نوجوانان فصل تابستان و ... همراه بود.

سپاس و درود ما بر تمامی هموندان کمیسیون اجتماعی، آموزشی(:چنبره) سازمان فروهر که با همت بسیار این برنامه شاد را برای نوجوانان و جوانان زرتشتی تدارک نمودند.

همتتان افزون و خدا قوت.

 

 

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه, 11 تیر 1393 14:22

بازدید: 1511

روز معـلـم، گرامی داشته شد

بامداد آدینه 11 اردیبهشت ماه 1394، همزمان با واپسین روز برگزاری کلاس های دینی سازمان فروهـردر سال تحصیلی 93-94، از آموزگاران کلاس های دینی این ارگان، سپاسداری شد.

در این گرامیداشت، «اسفندیار اختیاری؛ نماینده ایرانیان زرتشتی»، روز معلم را به تمامی آموزگاران سراسر کشور، شادباش گفت و معلمی را شغلی سپندینه دانست، و به اهمیت و نقش آموزگاران دینی در الگوی رفتاری و اخلاقی برای دانش آموزان، اشاره نمود.

از طرف سازمان جوانان زرتشتی تهران و به همت مسوولان کلاس های دینی سازمان، از آموزگاران دینی این ارگان نیز، سپاسداری شد.

 

 

 

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه, 14 ارديبهشت 1394 00:15

بازدید: 1575

برپایی کارگاه آموزشی مدیریت استرس

نشست راهکارهای موثر برای کاهش ومدیریت استرس توسط خانم "ویدا فلاح" کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی وموسس شرکت مدیران خلاق با حضور جمع کثیری از همکیشان و دکتر اسفندیار اختیاری صبح روز آدینه 12 اردیبهشت ماه در سازمان جوانان زرتشتی تهران (فروهر) برگزار شد.

در این نشست ابتدا به تعرف استرس پرداخته و سپس تاثیر آن را برروی افراد بررسی شد. در ادامه نحوه مدیریت استرس و نحوه تعامل با فرزندان توضیح داده شد. در انتها نیز به پرسشهای حاضران توسط خانم فلاح پاسخ داده شد. تقدیر از استاد مدرس و پذیرایی پایان بخش این کارگاه آموزشی بود.

 

 آخرین به روز رسانی در یکشنبه, 28 ارديبهشت 1393 23:44

بازدید: 1494


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .