امروز پنج شنبه, 08 اسفند 1398 - Thu 02 27 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

مجمع همگانی نوبت دوم سازمان جوانان زرتشتی تهران برگزار می شود

مجمع همگانی نوبت دوم سازمان جوانان زرتشتی تهران، پنج شنبه 30 اردیبهشت ماه 95 از ساعت 19 در محل قانونی سازمان فروهـر؛ بالاتر از چهارراه کالج، کوچه بامشاد، پلاک 3 برگزار می شود.

مجمع همگانی عادی نوبت اول سازمان، روز چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 95 برگزار گردید که با نظر به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضاء شرکت کننده، رسمیت نیافت. گفتنی است در مجمع همگانی عادی نوبت دوم با هر تعداد از اعضاء شرکت‌کننده، جلسه رسمیت خواهد یافت و از کلیه اعضای سازمان دعوت شده است تا با دردست داشتن کارت عضویت در مجمع شرکت نمایند.

دستور جلسه: 1- استماع گزارش هیئت‎مدیره و تصویب ترازنامه و صورت درآمد و هزینه سازمان منتهی به سال 94. /  2- انتخاب اعضای هیئت‎مدیره، هیئت­بازرسان و علی‎البدل سازمان.

کاندیدا برای عضویت در هیئت مدیره سازمان جوانان زرتشتی تهران بر اساس رای کمیسیون ماده 10 احزاب وزارت کشور بایستی بین 25 تا 35 سال تمام داشته باشند و کاندیدا برای هیئت بازرسان بایستی دارای حداقل سن 25 سال تمام باشند و بقیه شرایط و مفاد اساسنامه برای کاندیدا را دارا باشند.

گفتنی است اعضاء اصلی هیئت مدیره، 7 نفر و 3 نفر علی البدل می باشند که برای مدت 3 سال انتخاب می شوند و اعضاء هیئت بازرسان، 3 نفر و 1 نفر علی البدل می باشند که برای یک سال به فعالیت خواهند پرداخت.

کاندیدا برای عضویت در هیئت مدیره و هیئت بازرسان شایسته و بایسته است یک هفته پیش از برگزاری مجمع نوبت دوم، نسبت به مطالعه و آگاهی از اساسنامه سازمان جوانان زرتشتی تهران و پس از اطمینان از دارا بودن شرایط نسبت به نام نویسی و تکمیل و تطبیق مدارک(رونوشت کارت شناسایی زرتشتیان و کارت ملی) برای کاندیداتوری، اقدام نمایند.

 

آخرین به روز رسانی در یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395 11:17

بازدید: 1175

برگزاری دوازدهمین سالگرد جشن تولدهای سـازمان فروهـر

سازمان جوانان زرتشتی تهران جشن تولد متولدین فصل پاییز(مهر، آبان و آذرماه) را روز پنج شنبه 13 آذرماه 93 ازساعت 4 تا 6پسین در تالار سازمان فروهر برپا نمود. این آیین با مسابقه و برنامه­ های شاد، بریدن کیک تولد، پذیرایی با آش، عکس­ های یادگاری و ... همراه بود.

جشن تولدهای سازمان فروهـر ویژه نوجوانان، جوانان همکیش و دانش­ آموزان کلاس­ های دینی 7 تا 14 سال می باشد که به صورت فصلی و به همت کمیسیون اجتماعی، آموزشی سازمان فروهر(چنبره)، دوازده سال است که برگزار می­ گردد.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین به روز رسانی در شنبه, 29 آذر 1393 22:19

بازدید: 1516

تارنماهای سازمان فـروهر و انتشارات فـروهر به روزرسانی شدند

تارنماهای سازمان جوانان زرتشتی تهران و انتشارات فروهر با طرحی جدید و قالبی متفاوت به روز رسانی شدند.

 

                             

 

                                 سازمان جوانان زرتشتی تهران:                               www.sjzt.ir

                                پست الکترونیک سازمان فروهر:                            این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید"> این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید        

 

 بهرام جاودانی؛ هموند هیئت مدیره و مسوول کمیسیون روابط عمومی سازمان از به روزرسانی و طراحی جدید تارنمای سازمان جوانان زرتشتی تهران(:فروهر)، خبر داد. در این تارنما بخش های گوناگونی از زمینه فعالیت های سازمان فروهر به نمایش گذاشته شده است و بخش های مربوط به رویدادها، کمیسیون ها و فعالیت هاشون، انتشارات و باشگاه فروهر، آرشیو فرتورهای برنامه های گوناگون سازمان، آگاهی سازمانی و ... را شامل می شود. جاودانی ازهموندان هیئت مدیره و یاریگران کمیسیون روابط عمومی سازمان در طراحی و به روزرسانی تارنمای سازمان فروهـر، سپاسگزاری نمود.

 

 

 

                                موسسه فرهنگی انتشارتی فروهر:              www.nashr-fravahar.ir

                               پست الکترونیک انتشارت فروهر:              این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   

 

بهنام مبارکه؛ مدیر و سرپرست انتشارات فروهر نیز از به روزرسانی و طراحی جدید تارنمای انتشارات فروهر خبر داد. در این تارنما بخش های گوناگونی از رویداد، نمایش تازه های نشر و چاپ کتاب، محصولات موسسه فرهنگی انتشارتی فروهر و ... به نمایش گذاشته شده است و امکان فروش اینترنتی نشریات نیز در طراحی جدید پیش بینی شده است. مبارکه ازهموندان هیئت مدیره و یاریگران کمیسیون انتشارات سازمان در طراحی و به روزرسانی تارنمای انتشارات فروهر، سپاسگزاری نمود.

 

 

 

آخرین به روز رسانی در جمعه, 23 خرداد 1393 18:30

بازدید: 1893


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .